Яна Веселинова Тодоранова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 23 МИР – София (преференция № 111)
София Област (преференция № 102) |
Кристина Николаева Касабова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 23 МИР – София (преференция № 112)
София Област (преференция № 108) |
Бонка Сергеева Василева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 25 МИР – София (преференция № 102) |
Иван Белчев Белчев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Русе (преференция № 104) |
Владислав Панчев Панев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 25 МИР – София (преференция № 101) |
Борислав Димитров Сандов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Монтана (преференция № 101)
24 МИР – София (преференция № 102) |
Кремена Миленова Кунева | „Демократична България – обединение“ | 24 МИР – София (преференция № 106)
Бургас (преференция № 109) |
Илина Симеонова Мутафчиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Търговище (преференция № 101)
24 МИР – София (преференция № 109) |
Добромира Иванова Костова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Монтана (преференция № 102) |
Кристина Николаева Петкова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 23 МИР – София (преференция № 102) |
Надежда Друмева Бобчева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Силистра (преференция № 101)
25 МИР (преференция № 120) |
Веселка Петрова Христамян | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 16 МИР – Пловдив (преференция № 107) |
Павел Димитров Попов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | Варна (преференция № 103) |
Марта Руменова Георгиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 23 МИР – София (преференция № 131) |
Даниел Михайлов Неделчев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 24 МИР – София (преференция № 112)
25 МИР – София (преференция № 111) |
Албена Симеонова Върбанова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Плевен (преференция № 104)
Добрич (преференция № 101) |
Таня Койчева Андреева | „Демократична България – обединение“ | Стара Загора (преференция № 105) |
Елисавета Димитрова Белобрадова | „Демократична България – обединение“ | 23 МИР – София (преференция № 107)
25 МИР – София (преференция № 104) |
Надежда Димитрова Бачева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 25 МИР – София (преференция № 109)
Враца (преференция № 102) |
Любомир Гришев Никифоров | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 25 МИР – София (преференция № 115) |
Иво Николаев Божков | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 24 МИР (преференция № 124)
Благоевград (преференция № 107) |
Зорница Велинова Стратиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 23 МИР – София (преференция № 104) |
Огнян Тодоров Рачев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Варна (преференция № 109) |
Искрен Николаев Митев | КП „Продължаваме Промяната“ | 23 МИР – София (преференция № 7)
25 МИР – София (преференция № 108) |
Сами Джевдет Чакъров | ПП „Движение за права и свободи“ | 25 МИР – София (преференция № 104) |
Марина Иванова Иванова-Корел | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 23 МИР (преференция № 109) |
Таня Иванова Колчакова-Янева | КП „Продължаваме Промяната“ | Пазарджик (преференция № 9) |