Теодор Стойчев Михайлов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Бургас (преференция № 118)
23 МИР – София (преференция № 108) |
Илина Симеонова Мутафчиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 25 МИР – София (преференция № 108)
Търговище (преференция № 101) |
Даниела Стоянова Божинова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Бургас (преференция № 103)
Ямбол (преференция №105) |
Жени Любомирова Шиер | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 25 МИР – София (преференция № 111) |
Николай Димитров Хаджигенов | „Изправи се БГ! Ние идваме!“ | 25 МИР – София (преференция 101)
16 МИР – Пловдив (преференция 102) |
Ивайло Владимиров Вълчев | „Демократична България – обединение“ | Велико Търново (преференция № 109) |
Виктор Стефанов Лилов | „Изправи се БГ! Ние идваме!“ | 25 МИР – София (преференция 104) |
Роман Цанков Рачков | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Ловеч (преференция № 106)
Велико Търново (преференция № 111) |
Иван Белчев Белчев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Русе (преференция № 105) |
Михаил Детелинов Паргов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 23 МИР – София (преференция № 109)
24 МИР – София (преференция № 112) |
Владислав Панчев Панев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 24 МИР – София (преференция № 101) |
Иван Калчев Калчев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 25 МИР – София (преференция № 119) |
Георги Стефанов Кралев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 16 МИР – Пловдив (преференция № 112) |
Яна Веселинова Тодоранова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Ловеч (преференция № 108)
София Област (преференция № 102) |
Надежда Димитрова Бачева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 25 МИР – София (преференция № 113) |
Зорница Велинова Стратиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Перник (преференция № 101) |
Борислав Димитров Сандов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Монтана (преференция № 101)
25 МИР – София (преференция № 102) |
Вилдан Байрямова Руфатова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Кърджали (преференция № 101) |
Таня Койчева Андреева | „Демократична България – обединение“ | 24 МИР – София (преференция № 105)
Пазарджик (преференция № 109) |
Лена Здравкова Бориславова | КП „Продължаваме Промяната“ | 24 МИР – София (преференция № 102) |
Марта Руменова Георгиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 24 МИР – София (преференция № 123) |
Виктор Кирилов Стоянов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Русе (преференция № 108) |
Павел Димитров Попов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | Варна (преференция № 106) |
Стефан Георгиев Аврамов | „Демократична България – обединение“ | Хасково (преференция № 113) |
Бонка Сергеева Василева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 25 МИР – София (преференция № 104) |
Кристина Николаева Петкова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 23 МИР – София (преференция № 107) |
Цветозар Илиев Цачев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Велико Търново (преференция № 115) |
Иса Абедин Осман | ПП „Движение за права и свободи“ | 25 МИР – София (преференция № 110) |
Сами Джевдет Чакъров | ПП „Движение за права и свободи“ | 25 МИР – София (преференция № 102) |
Сева Тони Памукчиева | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | Велико Търново (преференция № 108) |
Веселка Петрова Христамян | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 16 МИР – Пловдив (преференция № 109)
Ямбол (преференция № 102) |
Йордан Веселинов Начев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 25 МИР – София (преференция № 121) |
Манол Костадинов Пейков | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 16 МИР – Пловдив (преференция № 102) |
Марина Иванова Иванова-Корел | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 23 МИР – София (преференция № 113) |
Георги Станимиров Няголов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 25 МИР – София (преференция № 109) |
Гергана Георгиева Кабаиванова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 17 МИР – Пловдив (преференция № 107) |
Емил Ангелов Димитров | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | Сливен (преференция № 105)
24 МИР – София (преференция № 115) |
Царина Сашкова Рускова | КП „Продължаваме Промяната“ | Ловеч (преференция № 105) |
Тома Георгиев Белев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | 16 МИР – Пловдив (преференция № 105)
Кърджали (преференция № 104) |
Ростислав Юриев Кандиларов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Русе (преференция № 106) |
Михаил Руменов Михов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Русе (преференция № 104) |
Сашо Николов Попов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Русе (преференция № 109) |
Димитър Евгениев Димитров | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 24 МИР – София (преференция № 110) |
Даниел Михайлов Неделчев | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 24 МИР – София (преференция № 107) |
Елисавета Димитрова Белобрадова | „Демократична България – обединение“ | Бургас (преференция № 109)
25 МИР – София (преференция № 101) |
Иво Николаев Божков | „Демократична България – обединение“ (ПП „Демократи за силна България“) | 24 МИР – София (преференция № 102)
Благоевград (преференция № 104) |
Кристина Николаева Касабова | „Демократична България – обединение“ (ПП „Да, България!“) | 23 МИР – София (преференция № 126)
София Област (преференция № 107) |
Владислав Димитров Иванов | „Демократична България – обединение“ | Велико Търново (преференция № 106) |
Константин Атанасов Костадинов | „Демократична България – обединение“ (ПП „Зелено движение“) | Бургас (преференция № 122)
17 МИР – Пловдив-област (преференция № 102) |